nathan
12 Jun
Jan

Met veel plezier de personal groepstrainingen bij RWIJK GYM gevolgd

Helaas ben ik genoodzaakt om te stoppen met sporten bij RWIJK GYM in Rijswijk. Na ruim een jaar met plezier de groepstrainingen (muscle mania, workout of the month & bootcamp training) gevolgd te hebben ga ik verhuizen, is het niet meer haalbaar om hier te blijven sporten. De personal groepstrainingen, Muscle Mania en de Workout of de Month (WOM) zijn fijne, maandelijks wisselende workouts. De WOM vond ik ook een fijne workout om in vorm te raken voor de wat intensievere bootcamp trainingen.

Handige RWIJK GYM app

Trainingen kunnen worden beheerd via een handige RWIJK GYM app, hier staan ook de oefeningen in zodat je ze extra kunt bestuderen (handig als een beginneling) en je kan er metrische info over je oefeningen bijhouden, lichaamssamenstelling, en ook over je leefstijl zoals; power supply en dagelijkse beweging, slaap etc..

De verschillende personal trainers hebben allemaal iets wat ze uniek maakt

De verschillende personal trainers hebben allemaal iets wat ze uniek maakt, maar hebben allemaal een hoog basisniveau. Hierdoor heeft RWIJK GYM denk ik altijd een trainer beschikbaar die ook bij je past.

Nathan Taal



Enthousiast geworden door deze review van  Nathan?

Ja! ik wil mij aanmelden voor een kennismaking met proeftraining bij RWIJK GYM.



  • --------------------------------------------

    Jouw gegevens:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Summer Ready program

Limited number of starting spots available

Limited number of places available
 
I want to receive more information
request more info entirely without obligation
close-link
en_GBEnglish