15 Feb
Robert Havelaar

Nieuwjaarsborrel RWIJK GYM 

Dit jaar wilden we goed starten, ook omdat het nu weer kon. Dus werd er vanuit het trainersteam een nieuwjaarsborrel georganiseerd. En op 26 januari was het dan zover. Op Amerikaanse party style hebben we samen met de RWIJK GYM leden er een leuke en gezellige avond van gemaakt. Wij hebben ervoor gezorgd dat niemand droog kwam te staan. 

Onze leden hebben voor de hapjes gezorgd. En wat hadden ze uitgepakt met; mini quiches, zoete aardappelsoep, toastjes met verse zalm, Indische kippendijen, verse lasagne, wraps met carpaccio, Arabische zoete lekkernijen, zelf gebakken cake, gezonde spiesjes en nog veel meer. Iedereen ging met een gevulde maag richting huis 🙂 

Wij vonden het een gezellige en geslaagde nieuwjaarsborrel en willen dit richting de zomer in een andere setting zeker herhalen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Summer Ready program

Limited number of starting spots available

Limited number of places available
 
I want to receive more information
request more info entirely without obligation
close-link
en_GBEnglish